Najväčšia predajňa v SR !!!
3 poschodia - 750 m2
2 hodiny inšpirácií
Už 26 rokov pre Vás.
Prihlásiť sa Registrácia
0 ks / 0.00 €

Taška Delphin ATAK! CarryAll Multi

Taška Delphin ATAK! CarryAll Multi
akčná zľava 10 %

Taška Delphin ATAK! CarryAll Multi

kód tovaru 101000337
Pôvodná cena vrátane DPH 69.90 €
Akciová cena bez DPH 52.43 €
Akciová cena vrátane DPH 62.91 €
Kód EAN 8586018472708
výrobca DELPHIN

Delphin ATAK! CarryAll Multi je taška určená predovšetkým pre priaznivcov prívlače, ktorá ponúka mnoho praktických riešení v jednom balení. Je vybavená dvomi bočnými vreckami. Na ľavej strane je vrecko dopnené o puzdro na okuliare a na pravej strane je vrecko doplnené o držiak peánu, alebo klieští. V prednej časti nájdeme malú odnímateľnú tašku, ktorú je možné ľahko pripnúť alebo odopnúť pomocou plastových klipov. Je vybavená aj dvomi úchytmi, na ktoré je možné pripevniť popruh z hlavnej tašky a je možné ju nosiť oddelene. Odnímateľná taška je vybavená jednou plastovou krabicou s odnímateľnými vnútornými prepážkami. Na prednej časti sa nachádza plastové vrecko z priehľadného materiálu vybavené zipsom. Hlavný úložný priestor ukrýva 4 veľké plastové krabice s odnímateľnými vnútornými prepážkami.

Navrhnutá bola s dôrazom na praktickosť, trvácnosť a odolnosť. Taška je zo všetkých strán osadená polstrovaním pre maximálnu ochranu Vášho príslušenstva vo vnútri.

Celá spodná časť tašky je osadená vystuženou, 5cm vysokou, nepremokavou vrstvou, ktorá dovoľuje položenie tašky na mokrý povrch. To ešte viac prispieva k tomu, že taška je aj na spodnej strane mimoriadne stabilná a drží si svoj tvar.

Kvalitné vonkajšie zipsy oranžovej farby sú vybavené plastovým ťaháčikom na oranžovom popruhu, ktorý je na konci rozšírený, a preto je možné ho rýchlo uchopiť. Doplnky oranžovej farby umožňujú rybárovi, aby bola taška dobre viditeľná aj za šera a vedel ju okamžite nájsť. Taška je ušitá z ľahkej, ale pritom odolnej látky čiernej farby. Tašku je možné nosiť pomocou ramenného popruhu alebo dvoch ručných popruhov sivej farby. Dizajn tašky dopĺňa naša jedinečná sivá ATAK! kamufláž so siluetami dravých rýb.

Technické parametre:

Rozmer tašky: 60x31x27cm

Čistý rozmer vnútorného priestoru: 38x22x25cm

Rozmer bočné vrecko malé: 18x18x6cm

Rozmer odnímateľnej prednej tašky: 20x18x8cm

Rozmer krabice: 35.5 x 22 x 4.7cm

Počet priehradok: 4-24

Možnosť náhradnej krabice: TBX One 360 - 1P Clip WP, TBX One 360 - 4P Clip WP, TBX One 350 - 5P Clip, TBX One 350 - 8P Clip

  • 10x viac vecí máme na kamenej predajni!
  • 3 poschodia, 750m2 plochy, 2 hodiny inšpirácii.
  • Nakupujte efektívne a nestrácajte už čas!
  • Sme tu už pre Vás 25 rokov!
  • Využi možnosť – Tvorba cenových za najnižšie ceny na Slovensku!
  • pozri – Virtuálna prehliadka a navštív nás!
  • získaj FANTASTICKÚ VIP zľavu na prvú návštevu!
Zdieľať