Najväčšia predajňa v SR !!!
3 poschodia - 750 m2
2 hodiny inšpirácií
Už 26 rokov pre Vás.
Prihlásiť sa Registrácia
0 ks / 0.00 €

Sonar Lowrance Hook Reveal 7 83/200 HDI ROW

Sonar Lowrance Hook Reveal 7 83/200 HDI ROW
novinka akčná zľava 10.1 %

Sonar Lowrance Hook Reveal 7 83/200 HDI ROW

kód tovaru 456_464
Pôvodná cena vrátane DPH 495.86 €
Akciová cena bez DPH 371.58 €
Akciová cena vrátane DPH 445.90 €
výrobca Lowrance

Sonar Lowrance Hook Reveal 7 83/200 HDI ROW

Úplne nový HOOK Reveal uľahčuje rybolov a poskytuje skvelé vlastnosti a funkcie s osvedčenými nástrojmi na vyhľadávanie rýb vrátane, Autotuning Sonar, DownScan Imaging

Sonar Lowrance Hook Reveal 7 83/200 HDI ROW

Úplne nový HOOK Reveal uľahčuje rybolov a poskytuje skvelé vlastnosti a funkcie s osvedčenými nástrojmi na vyhľadávanie rýb vrátane, Autotuning Sonar, DownScan Imaging, vylepšené vlastnosti snímania v hlbokých vodách a teraz FishReveal, ktorý uľahčuje videnie rýb kombináciou výhod sonaru Lowrance CHIRP a DownScan Imaging súčasne na jednej obrazovke. Či už lovíte na známych miestach alebo neznámych vodách, nájdite najlepšie rybolovné oblasti pomocou podrobných máp C-Map alebo mapujte nezmapovanú vodu - v reálnom čase - pomocou Genesis Live.

HOOK Reveal vychádza z najpredávanejšej sonarov svetovej série Hook. Nový sonar / mapový ploter s jednou z našich najobľúbenejších funkcií - FishReveal. Tento výkonný nástroj na vyhľadávanie rýb kombinuje osvedčenú identifikáciu oblúkov rýb snímania Lowrance CHIRP s vysokodetailným vykreslením detailov dna a prekážok z DownScan Imaging. To vám poskytne dokonalý pohľad na rybolov, ktorý vám umožní zamerať sa na ryby a získať najlepší prehľad o tom, ako súvisia s prekážkami bez potreby rozdeľovania displeja CHIRP-DownScan Imaging.

Systém HOOK Reveal je navrhnutý tak, aby čo najlepšie využil váš čas na vode, zaisťuje, aby ste vždy získali ten najlepší sonarový obraz pomocou automatického nastavenia sonaru, jedinečnej funkcie, ktorá automaticky upravuje nastavenia sonaru pri zmene rybárskych podmienok. Naše modely 83/200 a 50/200 HDI poskytujú vylepšený výkon sonaru v hlbokej vode a spolu s našimi modelmi TripleShot môžete pokryť viac vody v kratšom čase dvojnásobným pokrytím sonaru v porovnaní s inými rybárskymi sonarmi.

HOOK Reveal je kompatibilný s mapami C-MAP, ako aj poskytuje vase vlastné mapovanie v reálnom čase Genesis Live. Mapujte nezmapované oblasti s rozlíšením kontúr až po 15cm - pomocou Genesis Live.

- SolarMAX Displej

Vychutnajte si ostrý a jasný výhľad na displej bez ohľadu na podmienky - a to aj na priamom slnečnom svetle - s vynikajúcim jasom a viditeľnosťou displeja SolarMAX HOOK Reveal za denného svetla.

- FishReveal

Ryby ľahšie nájdete a ľahšie identifikujete s FishReveal, ktorý kombinuje na jednej obrazovke osvedčený schopnosti snímania Lowrance CHIRP a zobrazenia s vysokým rozlíšením prekážok kde sa zadržiavajú ryby z funkcie DownScan Imaging. Oblúky rýb rozžiaria váš displej.

- Genesis Live mapovanie v reálnom čase

Vytvorte si vlastné 1/2 -stopové kontúrové mapy miestneho jazera alebo nezmapovanej vody - v reálnom čase - na displeji vášho HOOK Reveal s Genesis Live.

- Autotuning Sonar

Strávte viac času rybolovom a menej času nastavovaním sonaru pomocou sonaru HOOK Reveal Autotuning sonar, automatické nastavenie vám zaistí vždy najlepší obraz sonaru automatickým prispôsobením nastavení podľa zmeny rybárskych podmienok.

- Najjednoduchšie ovládanie menu a priradené tlačidlá

Jednoduchá navigácia v ponukách, výber možností a prístup ku kľúčovým funkciám pomocou jednoduchého rozloženia ponuky a priradených tlačidiel HOOK Reveal.

- 83/200 HDI Med/High CHIRP Sonar a DownScan Imaging

Ideálny pre rybárov, ktorí chcú najlepší pohľad pod loď a to aj v hlbších vodách, sonda 83/200 HDI má schopnosť vyhľadávať ryby širokoúhlym snímaním CHIRP a zobrazením prekážok kde sa zadržujú ryby vo vysokom rozlíšení s technológiou DownScan Imaging.

- Mapové možnosti

Voliteľné aktualizácie máp zahŕňajú C-MAP, C-MAP Genesis, Navionics® a ďalšie.

- microSD slot na kartu

- Jednoduchá montáž do palubnej dosky alebo na konzolu

Kľúčové vlastnosti:

- FishReveal

- Genesis Live Mapovanie v Reálnom čase

- Autotuning sonar

- Dvojnásobné pokrytie oproti bežným sonarom

- 83/200 HDI sonda s Med/High CHIRP a DownScan Imaging

- Predinštalovaná základná mapa sveta

- SolarMAX Displej

- Nové sonarové farebné palety

- Optimalizované tlačidlá s jedným stlačením pre kľúčové funkcie

- Mapové možnosti vrátane C-MAP, C-MAP Genesis, Navionics® a iné

- microSD slot na kartu

- Jednoduchá montáž do palubnej dosky alebo na držiak

- Vylepšené sonarové schopnosti v hlbokej vode

História sonarov LOWRANCE

História sa začala v roku 1957. Carl Lowrance a jeho synovia Alren a Darrell sa začali potápať, aby pozorovali ryby a ich zvyky. Prišli na to že 90% rýb sa zdržovalo len v 10-tich percentách vody vo vnútrozemských jazerách tak ako sa menili životné podmienky, ryby sa presúvali do priaznivejších oblastí. V roku 1959 Lowrance uviedol "The little green box - malú zelenú škatuľu", ktorá sa stala najobľúbenejším sonarom na svete. Lowrance ako prvý uviedol sonar určený pre športový rybolov, ktorý bol schopný samostatne lokalizovať ryby. Od toho času spoločnosť postupne vylepšuje sonary a tak sa stala špičkou medzi výrobcami sonarov. Ponúka výlučne to, čo rybár potrebuje: kvalitnú obrazovku, vysokú citlivosť a spoľahlivosť, jednoduché - intuitívne ovládanie, úplnú vodotesnosť, kompletné príslušenstvo, rýchly servis a cenovú dostupnosť.

  • 10x viac vecí máme na kamenej predajni!
  • 3 poschodia, 750m2 plochy, 2 hodiny inšpirácii.
  • Nakupujte efektívne a nestrácajte už čas!
  • Sme tu už pre Vás 25 rokov!
  • Využi možnosť – Tvorba cenových za najnižšie ceny na Slovensku!
  • pozri – Virtuálna prehliadka a navštív nás!
  • získaj FANTASTICKÚ VIP zľavu na prvú návštevu!
Zdieľať